Anasayfa » Duyurular » Üntel LAB, TÜRKAK Belgesi’ni Kazandı

Üntel LAB, TÜRKAK Belgesi’ni Kazandı

Ürün ve test güvenirliliğine verdiğimiz önemin bir sonucu olarak; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akreditasyon kapsamına alınan, ulusal ve uluslararası normlara TS EN ISO/IEC 17025:2017 uygunluğumuzu, yetkin bir şekilde yürüterek ilk başvurumuzda eksiksiz olarak tamamlayarak akreditasyon belgesini almaya hak kazandık.

Bu belge ile ulusal ve uluslararası laboratuvar hizmetleri veren akredite laboratuvarlar ile eş değer hizmet verdiğimiz / vereceğimiz kanıtlanmıştır. Belgemizin test kapsamını yıldan yıla arttırmayı hedefleyen Kalite Kontrol birimimiz , kapsamımızda yer alan testler ile artık dışarıya da hizmet verebileceğimizi bir kez daha duyurmuş oldu.

2 yıl süren bu projeye önderlik eden Kalite Kontrol ve Kalite Güvence Müdürümüz Sayın Gözde Türkkan başta olmak üzere, şirket çalışanlarımızdan Begüm Tülay GÜRBÜZ, İbrahim ŞENGÜL, Alper GÜLEÇ, Murat SÖNMEZ, Eren ASLAN, Akif YİĞİTER, Barış KÜÇÜK ve aramızda artık olmayan ancak katkılarından dolayı İrem DODURGALI ve Latif YAZICI’ya emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı
ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.