Anasayfa » Duyurular » AR-GE Çalışmalarımızla PEMTEK’e Katıldık

AR-GE Çalışmalarımızla PEMTEK’e Katıldık

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleri ve Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ev sahipliğinde İstanbul’da düzenlenen Petrol Endüstrisinde Milli Teknolojiler Toplantısı (PEMTEK) 27-28 Nisan tarihlerinde gerçekleşti.

Etkinlikte Üntel Kablo’yu temsil etmek üzere Üntel Kablo İç Satışlar ve Projeler Müdürümüz Sayın Onur Serhat Günan ve Üntel Kablo Ar-Ge Müdürümüz Sayın Gürcan Gül hazır bulundular.

Toplantıda projeye dair sunumu şirketimiz adına Gürcan Gül gerçekleştirdi. Ar-Ge Müdürümüz Gürcan Gül; projenin teknik detaylarını ve tüm geliştirme süreçlerini toplantıda yaptığı sunumla tek tek anlattı. Gül, ESP Kablo’nun tasarımı, imalatı ve kabul edilişi hakkında da bilgiler verdi. Projenin kabul edilişini, teknik kısımlarını, proje için yapılan akademik görüşmelerin süreçlerini detaylandıran ve önemini vurgulayan Gül, projeye emek veren tüm ekibe teşekkür ederek sunumunu sonlandırdı.

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı
ve Aydınlama Metnimizi inceleyebilirsiniz.